link do mapy strony
polski

O mnie

 

Podejmując decyzję o zaproszeniu kogoś do współpracy, warto oprócz sprawdzenia jego dokonań, zobaczyć jakim jest człowiekiem. Wiem, że trudno kogoś poznać na podstawie kilku zdań i jeszcze trudniej pisać o samym sobie, dlatego postaram nie rozpisywać się zbytnio.

 

Przez całe życie targały mną dwie na pozór sprzeczne pasję. Pierwszą była przeszłość drugą jest nowoczesna technologia.

 

Przez wiele lat uczestniczyłem a potem prowadziłem bractwo rycerskie. Przeżyłem wiele wyśmienitych turniejów, konwentów, larp-ów, poznałem wspaniałych ludzi a w szczególności tą jedyną, wybrankę serca, która obecnie jest moją żoną. Nabyte doświadczenie pozwoliło mi przekształci hobby w pracę. Wspólnie otworzyliśmy pracownię rekonstrukcji historycznych dostarczającą wyroby dla ruchu rycerskiego takie jak: naczynia ceramiczne, skórzane bukłaki, zbroje, tkaniny i wiele innych drobiazgów. Wykonywaliśmy też pokazy średniowiecznego rzemiosła zwiedzając jednocześnie całą Europę.

 

To wszystko jednak zmieniło się gdy pojawiły się dzieci, ważniejsza od przygód i zwiedzania świata stała się stabilizacja, zapewnienie bezpiecznego miejsca na świecie – rodzinnego gniazda. Zawsze uważałem, że w życiu trzeba robić to co się lubi, dlatego postanowiłem zacząć utrzymywać się z mojej drugiej pasji, którą jest programowanie.

 

 

złote myśli

 

W programowaniu wystarczy tylko zdać sobie sprawę, że za każdym razem gdy kopiujesz większy fragment kodu, zaczynasz tworzyć potworka, który wkrótce urośnie i zacznie żyć własnym życiem.

 

Nauka jest jak przedzieranie się przez gęstwinę, na początku mozolnie z maczetą i kompasem. Po chwili odnajdujesz ścieżki, które z czasem, okazują się być całkiem dobrze zorganizowanym parkiem. Alejki wiodą do wielkiego placu. Odkrywasz, że ten las to tylko krzaki wokół lotniska, z którego możesz polecieć dokąd tylko zechcesz.

 

zadaj pytanie, komentuj
dodaj pytanie, komentarz
przepisz

Szymon Skurski Programista PHP
tel.+48 506 568 767
email: szymonskur@programista-php.net.pl